Bugun...
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
Gürsel Sarımaden yerine Mehmet Yılmaz vekâleten atandıAtaşehir Belediyesi Sosyal Yardım İşler Müdürü olarak görev yapan Gürsel Sarımad..
Ataşehir'de çocuk parkında erkek cesedi bulunduAtaşehir'de çocuk parkında salıncak direğine asılı erkek cesedi bulundu.
Ataşehir Belediyesi’nin 2021 yılı bütçesi 610 milyon olarak kabul edildiAtaşehir Belediyesi 2020 Mali Yılı Performans Programı ve 2021 Mali Yılı ile izl..
Turgay Kılıç; “Mevcut burs ödemelerimize ara vermeden devam ediyoruz”Üç yılı aşkın bir süreden beri eğitim alanında hizmet vermek için kurulan Kısa a..
İlgezdi; “Bugün seçim olsa yüzde altmış oy alırız”2021 Mali Bütçe üzerine yapılan eleştirilere cevap veren Ataşehir Belediye Başka..
Deniz Gezmiş’in ismi, verildiği parktan söküldü2010 yılında tamamlanarak Ataşehir Belediye meclis kararıyla Deniz Gezmiş ismi v..
Ataşehirliler dikkat! Bu yollar geçici olarak kapalıAtaşehir Atatürk Mahallesi ve Turgut Özal Bulvarı’nda yapılacak yol yenileme çal..
Can güvenliği tehlikede!FSM Hastanesinin bahçesinde bulunan eski PTT Genel Müdürlüğüne ait binaları yıka..
Ataşehir Belediyesi dolu riskine karşı Kapalı pazar alanlarını otoparka dönüştürdüMeteorolojinin 8-9 Ekim tarihleri için yaptığı sağanak ve dolu yağış uyarılarını..
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
VİDEO GALERİ

ATAŞEHİR HABERLERİ

YUKARI