Bugun...
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
Gözler AK Parti Ataşehir 5.Olağan KongresindeAK Parti Ataşehir İlçe Başkanlığı 5. Olağan Kongresini bugün (20 Ocak) yapılıyor..
Ataşehir'de karla mücadele ekipleri 7/24 görev başındaAtaşehir Belediyesi İstanbul genelinde etkili olan yoğun kar yağışı nedeniyle ka..
Ataşehir ve Monheim Belediyeleri ekonomi ve finans alanlarında işbirliği anlaşması imzaladıKardeş Belediyeler olarak bugüne kadar kültür, sanat ve eğitim alanlarında işbir..
AK Parti Ataşehir İlçe Kongresi GerçekleştirildiAK Parti Ataşehir 5. Olağan Kongeresi Zübeyde Hanım Hizmetiçi Eğitim Enstitüsü K..
İmar İskân Bloklarında sular durulmuyorYıllardır devam eden dönüşüm sorunu sonucunda TOKİ tarafından başlatılan kentsel..
ATAŞEHİR’DE EN BAŞARILI İŞ FİKİRLERİ SEÇİLDİ  Ataşehir Belediyesi Kadın Girişimcilik Merkezi’nin (AKAGİM) hazırladığı 2020 yıl..
5 AYDA 660 KİLOGRAM ATIK İLAÇ TOPLANDIAtaşehir Belediyesi’nin atık ilaçların çöpe atılmasını ve lavabolara dökülmesini..
ÇOCUK KİTAP KULÜBÜ OCAK AYI PROGRAMI BAŞLIYOR!Ataşehir Belediyesi Çevrimiçi Çocuk Kitap Kulübü Aralık ayında gerçekleştirilen ..
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
VİDEO GALERİ

ATAŞEHİR HABERLERİ

YUKARI